Политика конфиденциальности

Положення про конфіденційність

Це Положення про конфіденційність поширюється на всіх користувачів сервісів “Hub”, а саме - мобільний додаток “Hub”,“Hub Driver” для iOS, Android (надалі разом Мобільні додатки; Портал - сайт hub.com.ua, (надалі за текстом все разом “Hub”), а також на тих, хто контактує з “Hub” або іншим чином передає нам свої дані. Воно поширюється на всі  види інформації, яку ми отримаємо в результаті використання Користувачами “Hub”,а також або через інші канали, пов'язані з “Hub”(наприклад, за допомогою електронних повідомлень, що надходять в нашу службу підтримки клієнтів).

Якщо ви не погоджуєтеся з цим Положенням про конфіденційність, ми просимо вас утриматися від користування нашими послугами чи Мобільними додатками.

Ми іноді оновлюємо дану Політику Конфіденційності, щоб захистити наших користувачів,  і відреагувати на технічні зміни і зміни в законодавстві. Використання вашої інформації визначає найостанніша версія Політики Конфіденційності, яка знаходиться на Порталі  hub.com.ua.

 

Збір класичної персональної інформації

Ми можемо збирати особисту інформацію, яка може Вас ідентифікувати як персону (наприклад, ваше ім'я, прізвище та адресу електронної пошти), а також не особисту ідентифікаційну інформацію (наприклад, певний вік, віковий діапазон або стать), яку ви нам надаєте, коли використовуєте наші Додатки, добровільно реєструються, запитує інформацію за допомогою Сайтів, або ж зв'язується з нами безпосередньо.

Цю інформацію Ви надаєте нам шляхом:

- при заповненні реєстраційної форми на Порталі чи у Мобільному Додатку, а також при заповнені свого профілю

- коли вам необхідно зв'язатися з нашою службою підтримки клієнтів або звернутися до нас через інші канали (наприклад, через електронну пошту, через дзвінок до контактного колл -центру або соціальні мережі)

-коли Ви створили власний акаунт, який дозволяє зберігати персональні налаштування, переглядати попередні замовлення, планувати майбутнє замовлення і керувати поточними.

-коли Ви приймаєте  участь у рекламних акціях чи розіграшах - в такому випадку ви також будете надавати нам свої персональні дані.

  • Ви можете надсилати нам відгуки про сайт і ділитися своєю думкою або звертатися за допомогою щодо користування послугами Порталу чи Мобільними додатками.

 

Доступ до інформації за Вашим проханням

Якщо ви дозволите нам, то ми можемо отримати доступ до вашого профілю в соцмережі з метою використання внутрішнього їх функціоналу.

Деякі з додатків використовують сторонні сервіси, наприклад, сервіс входу через Google Play Services, вхід через Facebook, YouTube. Ви також можете поділитися створюваним всередині Додатки вмістом через Google Play Services,, Facebook (далі «Сторонні соцмережі»).

Входячи в Додаток за допомогою Сторонніх соцмереж або використовуючи Додаток для відправки вмісту в Сторонні соцмережі, ви дозволяєте нам збирати, зберігати і використовувати будь-яку інформацію (в відповідності з цією політикою Конфіденційність), яку, на вашу згодою, сторонні сервіси можуть надати нам через інтерфейс програмування додатки (Application Programming Interface, або "API").

Ви погоджуєтеся на це, коли ви «погоджуєтеся» або «дозволяєте» (або робите подібну дію) одному з наших програм доступ в таку сторону соцмережа. Інформація, до якої ми отримуємо доступ, змінюється від Додатки до Додатка, і залежить від налаштувань конфіденційності, які ви встановлюєте на цих Сторонніх соцмережах. Ви можете управляти цими настройками і дізнатися про них докладніше в Facebook, Google Play Services

Ці сторонні сайти мають свої політики конфіденційності та угоди кінцевого користувача, і ми не несемо відповідальності, не контролюємо і не розділяємо практики або політики

Персональні дані, які ми отримуємо автоматично:

- Інформація про використання Сайту; а також

Характеристики вашого використання, наприклад, дані про сторінки наших Сайтів або Додатків, які ви відвідали під час свого візиту, будь-які дії або руху, вироблені на Веб-сайтах або Додатках, а також переміщення з / на сайт з / на інший сайт, дата і час, час завантаження сторінок, помилки скачування, тривалість відвідування окремих сторінок, інформація про дії на сторінках (наприклад, прокрутка, кліки і наведення курсору миші).

-Інформація про місцезнаходження: Ми може отримувати  інформацію про Ваше місцезнаходження, коли Мобільний додаток  працює в пріоритетному режимі, а також може також збирати цю інформацію, коли Мобільний додаток “Hub” працює у фоновому режимі, якщо включені відповідні налаштування додатка або дозволи пристрою.

-Інформація про транзакції: Ми отримуємо відомості про транзакції, пов’язані з вашим користуванням сервісами “Hub” зокрема дату та час надання послуг, стягнуту суму, пройдену відстань та інші дані про транзакції. Крім того, якщо хтось користується вашим промокодом, ваше ім’я буде асоційоване з цією особою.

-Інформація про пристрій:серед таких даних ваша IP-адреса, дата і час, коли ви користувалися нашими послугами, інформація про апаратне і програмне забезпечення, а також інтернет-браузер, який ви використовуєте, а крім того, інформація про операційну систему вашого комп'ютера чи мобільного пристрою, наприклад, версії додатків та налаштування мови. Ми можемо також збирати інформацію про натискання і сторінки, які ми вам показували.

Якщо ви використовуєте мобільний пристрій, ми також можемо отримувати дані, що ідентифікують цей пристрій, його налаштування і характеристики, дані місця розташування, збої в роботі програми та інші системні операції. Коли ви здійснюєте замовлення через Портал або Мобільний додаток, наша система фіксує, за допомогою яких засобів і через які сайти воно було здійснене або з яких сайтів ви перейшли на сайт Порталу або до Мобільних додатків.

Наші Мобільні додатки можуть отримувати доступ до різноманітних служб та даних Вашого мобільного пристрою, зокрема, але не обмежуючись: до телефонних дзвінків, місцезнаходження, та зовнішніх пристроїв зберігання даних (карти пам’яті). У будь-якому випадку, такий доступ не надається без Вашої згоди на це.

 

Використання інформації.

Ми використовуємо будь-які статистичні дані, які можна пов'язати з вашим пристроєм, тільки в цілях розробки, надання, поліпшення, персоналізації або адаптації наших продуктів, послуг і вмісту, а також для розуміння і аналізу трендів, пов'язаних з використанням Програми та управління комунікацією з користувачами і всередині Додатки.

Ми використовуємо вашу контактну інформацію (наприклад, ваше ім'я та електронну пошту) тільки в цілях, для яких ви надали нам ці дані. Ми не ділимося цими даними зі сторонніми особами.

Аналітика та дослідження: розуміння і аналіз трендів, пов'язаних з використанням Додатків і Сайту, аудит, вивчення користувальницького поведінки в Додатках і на Веб-сайтах (як часто ви використовуєте Додаток або Сайт, які події відбуваються під час використання Програми або Сайту, загальні дані про використання, дані швидкодії і т.д.), збір демографічної інформації про наших користувачів, дані про місце скачування Додатки. Для інформації, яка в деяких законодавствах може відноситься до особистої інформації, ми використовуємо тільки ідентифікаційний номер пристрою. Дані, отримані з Сторонніх соцмереж, використовуються для внутрішньої аналітики.

Якщо ви хочете видалити контактну інформацію, яку ми отримали після вашого конкретного запиту по ел. поштою, будь ласка, надішліть листа електронною поштою за адресою support.hub.com.ua, і вашу адресу ел. пошти буде видалений з нашої бази даних.

Зібрана інформація використовується безпосередньо для:

- Розміщення замовлень: ми використовуємо ваші персональні дані для розміщення замовлень на перевезення на Порталі чи за допомогою Мобільних додатків та для передачі ваших персональних даних Партнерам з метою виконання Партнерами відповідних замовлень.

- Служба підтримки клієнтів: ми забезпечуємо цілодобову підтримку клієнтів. Зв'язатися з службою підтримки можливо за електроною поштою support.hub.com.ua

Володіючи вашими персональними даними, команда служби підтримки може допомогти вам з замовленнями та відповісти на пов'язані з ними запитання, а також будь-які інші запитання. Для зворотнього звязку з Вами працівники служби підтримки можуть використовувати послуги мобільного зв'язку (тобто зателефонувати Вам).Розмова з працівниками служби підтримки можуть прослуховуватися в режимі реального часу або записуватися з метою контролю якості надання послуг та подальшого навчання нашої команди. Записи зберігаються протягом обмеженого періоду часу і видаляються автоматично, крім випадків, коли ми вважатимемо за потрібне зберегти їх на більш тривалий період (за умови необхідності, в тому числі з метою розслідування випадків, що пов’язані з порушенням законодавства). Всі записи телефонних розмов будуть використовуватися відповідно до цього Положення про конфіденційність.  В свою чергу Ми можемо звернутися до Вас і з інших питань електронною поштою, по телефону та через електронні повідомлення, в залежності від типу контактної інформації, якою ви з нами поділилися. Ми також докладаємо всіх зусиль для опрацювання всіх запитів, які ви нам відсилаєте.

-Ми використовуємо  зібрану інформацію, щоб дати можливість нашим користувачам спілкуватися між собою. Наприклад, Користувач мобільного додатку “Hub Driver” може надіслати текстове повідомлення або зателефонувати  Користувачу “Hub” для підтвердження місця посадки і навпаки, Користувач “Hub” має можливість зворотного зв'язку з Користувачем “Hub Driver”.Користувачі усвідомлюють, ту міру відповідальності , що надбали у зв'язку з володінням такої інформації, і зобов'язується використовувати її лише в рамках відносин , що виникли в результаті використання Сервісу, та не передавати її третім особам, за винятками передбаченими Законом України.

-Акаунт: користувачі Порталу можуть створити аккаунт на нашому сайті або в Мобільному додатку. Ми використовуємо інформацію, яку ви нам надаєте, щоб керувати акаунтом.

- Використання служб Вашого мобільного пристрою: Мобільні додатки можуть отримувати доступ до різноманітних служб та даних Вашого мобільного пристрою, зокрема, але не обмежуючись: до телефонних дзвінків, місцезнаходження, та зовнішніх пристроїв зберігання даних (карти пам’яті). Доступ до служб Вашого мобільного пристрою можливий лише у випадку надання Вашої згоди.

- Місцезнаходження: ми отримуємо доступ до Вашого місцезнаходження з метою забезпечення якості надання послуг, зокрема демонстрації місцезнаходження автомобіля, який буде виконувати Ваше замовлення. Ми не передаємо ці дані третім особам.

- Запис на карту пам’яті: ми можемо записувати на карту пам’яті Вашого телефону деякі технічні тимчасові дані (кеш), пов’язані з Вашим замовленнями. Ми не передаємо ці дані третім особам та не використовуємо їх іншим чином, ніж для забезпечення безперебійного функціонування мобільного додатку.

- Ми може використовувати зібрану інформацію для надсилання вам повідомлень про продукти, послуги, промоакції, дослідження, опитування, новини, зміни та заходи. Ми також може використовувати інформацію для просування й організації конкурсів і лотерей, виконання зобов’язань із виплати виграшів і вручення призів, а також надання вам відповідних оголошень і контенту щодо наших послуг і ділових партнерів.

В деяких випадках ми можемо використовувати ваші персональні дані для обробки та передачі їх компетентним органам згідно чинного законодавства України.

 

PUSH-повідомлення

Ми будемо використовувати push-повідомлення тільки для того, щоб  інформовувати Вас з питань, що виникають в процесі використання Додатку або нагадати вам про Вашу активність в Додатку.

 

Зберігання інформації

Ми зберігаємо Вашу інформацію так довго, як то необхідно для надання Вам наших послуг. Ми можемо зберігати інформацію і довше, але тільки в такому вигляді, в якому Вас не можна буде відстежити за допомогою цієї інформації. Ми видаляємо інформацію, коли вона більше не потрібна нам для надання послуг.

 

Захист персональних даних

Відповідно до чинного законодавства України ми дотримуємося належних заходів безпеки в розумних рамках, щоб запобігти несанкціонованому доступу до персональних даних та їх неправомірному використанню.

Ми застосовуємо відповідні корпоративні системи та дотримуємося певних процедур з метою захисту та охорони наданих нам персональних даних. Ми також використовуємо заходи безпеки і застосовуємо технічні та фізичні обмеження для використання персональних даних та отримання доступу до них на наших серверах. Лише працівники, в яких є особливі права та дозволи, мають право доступу до персональних даних під час виконання своїх обов'язків.

Якщо при здійсненні замовлення на перевезення через Портал чи Мобільні додатки ви розраховуєтесь з банківською картою, ви автоматично переходите на сайт відповідної платіжної системи та вводите ваші персональні дані та дані банківської карти безпосередньо на сайті цієї платіжної системи. Наш Портал чи Мобільні додатки не збирають жодних даних щодо ваших платіжних карток.Наш Портал та Додаток не відстежує, та не зберігає  жодної інформації, що стосується Ваших платіжних карт, списання з них транзакцій, повернення коштів та будь-якої іншої інформації, що стосується платіжної карти.

 

Видалення інформації

Коли інформація більше не потрібна, ми видалимо її, використовуючи розумні кошти та міри  для її захисту від несанкціонованого доступу або використання.

 

Відкриття інформації третім особам

Ми розкриваємо інформацію нашому партнерам, які займаються рекламою і аналітикою, щоб відображати рекламу і аналізувати використання.

Ми не можемо самостійно надавати всі послуги, необхідні для успішного функціонування Додатків або Сайтів, тому ми повинні ділитися зібраною інформацією з третіми особами, включаючи тих, хто надає аналітику, відстеження, рекламу або будь-які інші сторонні послуги, які підтримують роботу Додатків і Сайтів (далі «Партнери»).Ми можемо ділитися інформацією, яка може бути використана для персональної ідентифікації вашого пристрою (наприклад, використовуючи такі постійні ідентифікатори, як IDFA, IDFV, рекламний ідентифікатор і IP-адреса) з метою надання послуг, показу реклами, проведення аналізу та дослідження, а також для вимірювання ефективності наших рекламних кампаній.

Ми залишаємо за собою право відкрити вашу інформацію (включно з особистою ідентифікаційну інформацію) в рамках закону, судового процесу та / або за запитом державних органів вашої країни перебування або за її межами. Ми також можемо розкрити інформацію про вас, якщо ми вважаємо, що це необхідно в цілях національної безпеки, застосування закону або ж в інших суспільно значущих цілях.

Також ми може відкрити інформацію про вас, якщо ми порахуємо, що це необхідно для виконання наших умов надання послуг або ж для захисту нашої діяльності, наших користувачів або ж отримання ними наших послуг. Крім того, в разі реорганізації, злиття або ж продажу компанії ми можемо передати будь-яку або ж всю зібрану нами інформацію (включно з особистою ідентифікаційну інформацію) відповідним третім особам.

Будь-які додаткові питання з приводу збору інформації третіми особами ви можете задати за адресою support.hub.com.ua

Після кожної поїздки водії-партнери та клієнти можуть оцінити один одного, а також надіслати відгук про поїздку. Ця  система оцінювання нагадує всім учасникам поїздки про відповідальність за свою поведінку. Такий підхід допомагає створити поважну та безпечну атмосферу для всіх Користувачів..Всі оцінки мають суб'єктивний характер, та не мають жодного наміру в будь -який спосіб образити жодного з Користувачів.

 

Доступ до особистої інформації

Запити на доступ, зміну або видалення особистої інформації можна надсилати на адресу support.hub.com.ua

Ми намагаємося забезпечити вам доступ до особистих даних, наданих вами або зберігаються у вашій обліковому записі. По вашому запиту ми можемо змінити або знищити Ваші дані, крім випадків, коли зберігання таких даних наказано законом або необхідно в законних ділових цілях.Ми можемо відмовити в розгляді необгрунтовано повторюваних запитів, а також запитів, які вимагають не відповідних технічних витрат, ставлять під загрозу конфіденційність інших осіб, є вкрай непрактичними чи щодо яких надання доступу немає потреби відповідно до місцевого законодавства. Запити на доступ, зміну або видалення особистої інформації можна відправити за адресою support.hub.com.ua

Для деяких Додатків ми можемо розробити функцію запитів на видалення всередині програми, яка може бути використана на додаток до зазначеного вище адресою

 

Збір інформації, пов'язаної з дітьми

Ми вважаємо, що наші продукти і послуги розраховані на всю сім'ю, проте вирішили за власною ініціативою запровадити високі стандарти захисту, хоча наші продукти і послуги не націлені на дітей віком до 18-ти років і ми не збираємо їх особисті дані навмисно.  Ми добровільно вирішили дотримуватися підвищених стандартів захисту дітей, щоб зберегти репутацію сімейних Додатків. Якщо ми дізнаємося, що ми отримали особисті дані дитини, яка не досягла 18 років, ми вживемо заходів для термінового видалення такої інформації. Якщо ви дізнаєтеся, що ваша дитина надав нам свої особисті дані без вашої згоди, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою support.hub.com.ua